Biz Kimiz?

Farkımız…Takım Olmanın Gücü…

Takımımız; bütün tecrübesini ve enerjisini, evinizi en kısa sürede en iyi fiyata satmak için kullanıyor! Lüks gayrimenkul sektöründe bir evin satılması için 14 aşamalı bir pazarlama planı uygulanması gerekir. Bu da ancak, takım içerisinde doğru bir görev dağılımı ve her bir takım üyesinin işini en ince detayına kadar takip etmesiyle, kısacası bir takım gücüyle mümkündür!

Zamanınızı boşa harcamayacak, stratejik düşünebilen, etkili ve verimli bir takımız. Gayrimenkul işiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızda; hızlı analiz yapar, sizi çözüme ulaştıracak en doğru stratejiyi belirler ve işleminizi sonuçlandırırız. Öncellikli hedefimiz; tüm bu süreçler boyunca sizin memnuniyetinizdir. 

Uzmanlık Bölgelerimiz:  Boğaz Hattı, Etiler - Ulus, Nişantaşı, Cihangir, Bomonti, Sarıyer, Zekeriyaköy, Göktürk ve Anadolu Yakası

Evinizi Satmak Mı İstiyorsunuz? 

Evinizi satmak, sandığınız kadar stresli değil. Bırakın biz sizin icin tüm süreci kusursuz hale getirelim.

Evinizin satış işlemi bitinceye kadar, yapılması gereken pek çok iş var. Atmanız gereken ilk adım, size bu yolculukta destek verecek güvenebileceğiniz bir takım seçmektir. Siz evinizin önüne asılacak bir branda, posta kutusuna bırakılmış bir broşür veya internete portföy girişinden çok daha fazlasını hakediyorsunuz. Bu nedenle de; açılıştan tapu devir işleminiz bitene kadar hiç bir sorun yaşamadan mülkünüzü mümkün olan en yüksek fiyata satılmasını sağlamak ve size yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni Bir Ev Mi Almak İstiyorsunuz?

Konu sadece yeni bir mülk almakla ilgili değil, hayatınız ve hayallerinizle de ilgili… 

Aradığınız ev; bir hayalden öte bundan sonra hayatınızın büyük bir kısmını huzur, mutluluk ve sağlık içinde geçireceğiniz bir yuva. Kapısından içeri girdiğiniz anda kendinizi iyi hissedeceğiniz güvenli bir ortam. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açarken size yardımcı olma fikri bize inanılmaz heyecan veriyor. 

Bu nedenle de; size sadece mükemmel bir ev bulmak için değil; teklif vermek, pazarlıkları yürütmek ve tapu işlemleri dahil, satın alma sürecinin tüm ayrıntıları konusunda yardımcı olmayı arzuluyoruz.

Bülent Dinler

Bölge Uzmanı - Boğaz, Etiler

İlknur Çayır

Bölge Uzmanı Sarıyer, Göktürk, Zekeriyaköy

Alper Ergökmen

Bölge Uzmanı - Nişantaşı, Cihangir, Bomonti

Sonat Erdemli

Bölge Uzmanı - Anadolu Yakası

Deniz Gürarslan

Bölge Uzmanı - Anadolu Yakası

Teni İncidüzen

İdari İşler ve Pazarlama Uzmanı

Umut Sarıgöllü

‘Ege Perla’ Proje Yöneticisi